За тиждень на Харківщині виявили 164 порушників карантину

У ГУ Держпродспоживслужби в Харківській області повідомили, що за минулий тиждень на Харківщині на дотримання карантинних заходів перевірили понад 500 різних закладів.

З 1 по 8 березня фахівці управління перевірили 523 суб’єкти господарювання, зокрема магазини, ринки, супермаркети, аптекм, салони краси та інші.

Порушення виявили на 164 об’єктах (31,3 %). Їх керівники та відповідальні особи отримали 164 приписи (пропозиції), на 17 відповідальних осіб склали протоколи  про порушення санітарних норм і правил.

У Харківській області серед перевірених 202 об’єктів торгівлі продовольчими товарами (окрім ринків) порушення виявили на 64. Також перевірили 25 агропродовольчих ринків, карантинні заходи порушували на 10 з них. 49 порушників зареєстрували, коли перевіряли 142 об’єкти непродовольчої торгівлі.

Порушення карантинних заходів зафіксували і у 14 з 37 закладів громадського харчування.

Пройшли перевірки у перукарнях та салонах краси, з 45 перевірених об’єктів фахівці служби виявили порушення на 16.

Серед перевірених 36 аптек, ТРЦ, розважальних закладів карантинні норми порушували шість об’єктів.

103 об’єкти перевірили працівники Держпродспоживслужби разом з поліцією, у тому числі щодо обмежень роботи закладів громадського харчування з організацією дозвілля у нічний час – три.

Загалом з початку запровадження карантинних заходів фахівці управління перевірили 69  339 суб’єктів господарювання на дотримання карантинних вимог. 18 084 отримали приписи, 1466 відповідальних осіб було оштрафовано.

Нагадаємо.