Останні новини

Створено базу даних про проведення навчань та тренінгів для громад

За технічної підтримки Проекту DESPRO експерти створили базу даних навчань для територіальних громад.

Більшість створених у 2020 році територіальних громад мають ще недостатньо досвіду та знань для ефективної роботи у нових умовах – з широкими повноваженнями і значними ресурсам. Отже вони потребують постійної методологічної та інформаційної підтримки з боку Уряду, а також від українських та міжнародних експертів.

Навчання для територіальних громад проводяться за підтримки більшості проектів та програм міжнародної технічної допомоги, що допомагають українському Уряду впроваджувати децентралізацію.

На разі в системі є інформація про проведені навчання для представників територіальних громад у IV кварталі 2020 року та невдовзі будуть доступні дані про навчання у І кварталі 2021 року. Інформація про навчання оновлюватиметься щоквартально.

«Це дасть змогу розподіляти підтримку більш рівномірно, з прив’язкою не лише до території, а й до актуальності тем навчань для громад. У той же час, самі громади зможуть проаналізувати, чи використовують вони усі доступні можливості отримати нові знання та досвід», – йдеться у повідомленні.

Ознайомитися з базою даних про навчання та тренінги можна ЗА ПОСИЛАННЯМ.

Нагадаємо.