Фотовиставка сучасних фотографів «Міста Зінаїди Серебрякової»

Париж і Харків, Лондон і Флоренція, Венеція та Маракеш на виставці фоторобіт до Дня народження всесвітньо відомої художниці у галереї «Мистецтво Слобожанщини».

Сучасні фотографи, прихильники таланту Зінаїди Серебрякової, здійснили подорож стежками улюблених місць художниці, віднайшли куточки, які надихали мисткиню творити і не змінились за століття, та зберегли враження у світлинах.

До мистецької акції долучились Неформальне товариство друзів Зінаїди Серебрякової, галерея «Мистецтво Слобожанщини», Етнографічний музей «Слобожанські скарби» ім. Г. Хоткевича НТУ «ХПІ» та галерея «ART KhPI».

На виставці представлено роботи Володимира Оглобліна, Володимира Новгородова, Наталі Юрчак, Олени Долженко, Тетяни Грибової, Олександра Шила, Костянтина Федосенка, Андрія Корнєва, Наталі Чиженко та інших авторів.

Зінаїда Серебрякова (1884–1967) – всесвітньо відома художниця, яка народилася у селі Нескучному на Харківщині. Тут впродовж 20 років вона створила шедеври, що стали класикою світового мистецтва. Не менше значення в її житті мали й інші міста в різних куточках світу, де вона надихалась і творила.

Виставка «Міста Зінаїди Серебрякової» експонуватиметься з 2 по 18 грудня.

Нагадаємо.