У Краснограді відкрили інклюзивно-ресурсний центр

Послугами центру охоплено 72 дитини району із різними нозологіями. Наразі заклад готовий для надання допомоги дітям з особливими потребами.

За словами директора центру Тетяни Калюжної, діти, які є пацієнтами закладу, мають інтелектуальні порушення, порушення мовлення, опорно-рухового апарату, психо-фізичного розвитку, розлади аутистичного спектру.

«У 2018 році було зроблено капітальний ремонт приміщення. Цьогоріч – виконана глобальна робота. Було закуплене дидактичне обладнання та для залу ЛФК й сенсорної кімнати,  наукові посібники. Заклад готовий та оснащений, щоб у повній мірі надавати повноцінні корекційні послуги дітям з особливими потребами».

Урочисте відкриття центру проходило за участі голови Харківської обласної ради Сергія Чернова.

«Красноградський інклюзивно-ресурсний центр став 31 закладом такого типу на Харківщині, що надає додаткові освітні послуги дітям. В області близько шестисот діток мають особливі потреби, з них біля сімдесяти – у Красноградському районі. Це дуже важлива справа, яку ми будемо продовжувати і залучати до неї фахівців. Чим раніше з дитиною, яка має особливі потреби, починають займатися фахівці, тим скоріше покращиться її стан, або ж наступить одужання».

Сергій Чернов зауважив, на капітальний ремонт закладу з районного бюджету було направлено понад 1,5 млн грн, а з обласного бюджету із співфінансуванням з держбюджету, виділено 2,4 млн грн на придбання спеціалізованого автобусу.

«Цьогоріч нові автобуси також отримають на Лозівщині, Зачепилівщині й багатьох інших районах області. Кошти на їх придбання були виділені у ході останнього пленарного засідання сесії обласної ради. Ми розуміємо, що це необхідно, тож робота у цьому напрямку й надалі буде продовжуватися», – сказав голова обласної ради.

Нагадаємо.