Тріумф харків’ян на обласному чемпіонаті з футболу

Черговий тур чемпіонату Харківської області з футболу пройшов при повному домінуванні господарів — чотири перемоги з п’яти.

Однією серед цих команд-переможців став харківський «Авангард», який вдома в гольовий «перестрілці» здолав ФК «Першотравенський» (5:3).

8 серпня відбувся передостанній, восьмий тур першого кола чемпіонату Харківської області з футболу серед аматорів у Вищій лізі.

Лідер першості харківський «Універ-Динамо» без особливих зусиль взяв свої чергові три очки.

Цікавим вийшло протистояння між ФК «Зміїв» і «Лозовій-Панютина».

Вже на третій хвилині гості вийшли вперед, але за три хвилини господарі відновили паритет, реалізувавши пенальті. У середині першого тайму зміївчани повели в рахунку, а на старті другого тайму команда-лідер подвоїла свою перевагу. За 16 хвилин до кінця поєдинку гості відіграли один м’яч. 3:2 — зміївчани отримують вольову перемогу, завдяки якій піднімаються на 3 місце.

У восьмому турі єдиним колективом, який не зміг виграти вдома, був першотравенський «Квадро». Він зіграв унічию з останньою командою першості, харківської «Ареною» — 1:1. Для харків’ян цей заліковий бал став першим здобутим у цьому сезоні.

Таким чином, після восьми турів і далі очолює Вищу лігу харківський «Універ-Динамо», який набрав 21 заліковий бал. На другій сходинці йде «Авангард» з 16 очками. У спину їм дихає «Зміїв», у якого на пункт менше.