Сергій Чернов взяв участь в урочистому заході до Дня Незалежності Грузії

З нагоди події пройшов Прийом Почесного Консула Грузії в Харкові Олександри Чихладзе.

За словами Почесного президента Харківського Дипломатичного клубу Сергія Чернова, у 2021 році виповнюється 103 роки Демократичній Республіці Грузія, а також 30 років з дня відновлення Незалежності. З цієї нагоди відбувся урочистий захід.

За три десятиліття незалежності Грузія успішно приєдналася до великих міжнародних організацій, включаючи Організацію Об’єднаних Націй та Організацію з безпеки і співробітництва в Європі в 1992 році, а також Раду Європи в 1999 році. У розпал всесвітньої пандемії Грузія вперше головувала в Комітеті міністрів Ради Європи (27 листопада 2019 року – 15 травня 2020 року) та отримала високу оцінку на міжнародному рівні.

За останні три десятиліття Грузія продемонструвала значний прогрес в економічній дипломатії. Країна стала членом Світової організації торгівлі 14 червня 2000 року. На даний момент країна має вільну торгівлю з ринками із загальною кількістю споживачів в 2,3 мільярди.

Грузія є лідером в регіоні з точки зору стабільності та інвестиційної привабливості, що підтверджується двосторонніми інвестиційними угодами, чинними з 34 країнами, тоді як країна має чинні договори про уникнення подвійного оподаткування з 56 країнами.

Грузія успішно створила чотири вільні індустріальні зони (ВІЗ) в Поті, Кутаїсі (дві ВІЗ) і столиці Тбілісі.

Нагадаємо.