Харків’янин названий кращим тхеквондистом 2019 року

Денис Вороновський став бронзовим призером на Всесвітній універсіаді та здобув «бронзу» екстрачемпіонату Європи з тхеквондо.

Федерація тхеквондо ВТФ України підбила підсумки року у Харківському палаці спорту «Локомотив».

Участь у змаганнях взяли близько 800 спортсменів з 17 областей країни та Києва.

За підсумками командного чемпіонату України харківські спортсмени перемогли в змаганнях серед чоловіків та жінок, а також юніорів та юніорок. Крім того, на їх рахунку – 1 срібна та 2 бронзові нагороди.

Серед чоловіків чемпіоном стала команда «Харківська область-1».

Друге місце серед чоловіків – за командою «Харківська область-2».

Крім того, в змаганнях серед чоловіків ще одна харківська команда розділила третє місце з командою Рівненської області.

Команда «Харківська область-1» перемогла і серед жінок.

Серед юніорів чемпіоном стала команда «Харківська область-1».

Серед юніорок золоті медалі також здобула команда «Харківська область-1».

На ювілейному 20-му за рахунком Всеукраїнському турнірі «Діти України», боротьбу за медалі якого вели юні спортсмени в п’яти вікових категоріях, тхеквондисти Харківської області спільними зусиллями завоювали 27 золотих, 28 срібних та 47 бронзових нагород.