Сергій Чернов взяв участь в урочистому відкритті Зали місцевого самоврядування

На круглому столі у змішаному форматі зустрілися фахівці ННІ ПУДС, Верховної Ради України, Кабміну, органів місцевого самоврядування, а також колеги з Франції.

Про здобутки та перспективи реформи децентралізації в Україні говорили в Навчально-науковому інституті публічного управління та державної служби КНУ імені Тараса Шевченка.

«У своїй доповіді виклав бачення щодо перспектив децентралізації, фундаментальної значущості процесів регіонального розвитку в контексті забезпечення територіальної цілісності держави шляхом збереження субрегіонального рівня управління та необхідності системного підходу до сталого процесу підготовки управлінських кадрів. Разом з в.о.директора Інституту доктором філосософії проф. Ларисою Комахою», – прокоментував Президент УАРОР Сергій Чернов.

Сергій Чернов запевнив, що УАРОР буде замовником у КНУ якісних кадрів. «Мета будь-якої реформи – у послузі. А якісну послугу може надати тільки висококваліфікована людина. Для успішного продовження реформи та урегулювання правової бази потрібно об’єднатися й Офісу президента, і Верховній Раді, і науковцям, і власне представникам місцевого самоврядування», – говорить Сергій Чернов.

У перерві між панельними дискусіями круглого столу Сергій Чернов та Лариса Комаха урочисто відкрили Залу місцевого самоврядування. Відтепер вона розміщена в 301 аудиторії корпусу ПУДС.

«Це добре оснащена мультимедійна аудиторія, взірець якої задасть планку для спеціалізованих навчальних кабінетів інших ЗВО і стане майданчиком не тільки для навчання, а й для прийняття українських та закордонних делегацій», – зазначає Сергій Чернов.

За підсумками роботи круглого столу учасники погодили проєкт резолюції, яка прописує основні вектори розвитку у сфері самоврядування. Спеціалісти КНУ та структур державної влади спільно працюватимуть задля ефективної реформи місцевого самоврядування.

«В проєкті прийнятої резолюції зазначили, що лаконічний огляд основних трендів трансформаційних процесів, які відбуваються у сфері суспільних відносин у контексті процесів децентралізації, засвідчує необхідність формування науково-експертної платформи. Запрошуємо приєднатись до нашої ініціативи усіх, хто розуміє необхідність якісної підготовки кадрів для органів Публічного управління!», – сказав Сергій Чернов.

Нагадаємо.