У Харківській області пройшли акції протесту проти підвищення тарифів

На мітинги вийшли мешканці 18 міст і сіл регіону, в тому числі – в Харкові.

Заходи проти підвищення тарифів пройшли у Харкові та Балаклійському, Харківському, Зміївському, Вовчанському,  Нововодолазькому, Чугуївському, Дергачівському, Лозівському, Богодухівському, Ізюмському, Золочівському, Валківському і Барвінківському районах.

Так, близько 50 мешканців Балаклеї перекрили рух транспорту на пішохідному переході в районі перехрестя вулиць Центральної та Соборної.

У місті Люботин на площі Соборній майже 150 учасників акції підписали петицію проти підвищення тарифів. Також 15 місцевих мешканців майже пів години перекривали рух транспорту по  пішохідному переходу на трасі «Київ – Харків – Довжанський».

У Зміївському райони акції протесту пройшли у місті Зміїв, селищі Слобожанське та селах Таранівка і Лиман.

Біля Вовчанської державної районної адміністрації в мітингу проти підвищення цін на комунальні послуги взяли участь понад 70 громадян. Близько сорока хвилин рух транспорту по вулиці Соборній був обмежений.

Також акції протесту біля райдержадміністрацій пройшли у Новій Водолазі, Чугуєві, Дергачах, Лозовій, Богодухові, Ізюмі, Золочеві, на майданчику перед ЦНАП у Мерефі,  на центральній площі у Валках, перед міською радою у місті Барвінкове, а також біля Харківської міської ради.

Загалом у масових заходах взяли участь понад 1000 учасників.  Охорону публічного порядку здійснювали більше 220 поліцейських.

Нагадаємо.