Сергій Чернов висловив подяку на адресу працівників критичної інфраструктури Харківщини

Президент Української асоціації районних та обласних рад Сергій Чернов подякував представникам комунальних служб Харківщини за працю і відданість рідному краю.

«Щодня Харків’яни спостерігають, як в регіоні співробітники «Харківгазу», «Харківміськгазу» знову і знову відновлюють газопостачання до будинків, постраждалих від ворожих обстрілів. Або комунальники розбирають завали зруйнованих будівель, наводять лад на вулицях та у парках, висаджують квіти та займаються благоустроєм. Електрики працюють майже без вихідних.

Працівники « Харківкомунпромводу», на скільки мені відомо, мешкають на підприємстві, аби швидко реагувати на звернення громадян. Навіть інтернет–провайдери виїздять між бомбардуваннями аби полагодити пошкоджені дільниці зв’язку.

Дорожники, не зважаючи ні на що, роблять свою справу.

Я завжди знав, що працівники критичної інфраструктури Особливі Люди, але на скільки ви віддані справі – побачили за ці дні всі, без виключення, Харків’яни.

Це надлюдські зусилля. Навіть люди з-за кордону у захваті від такої сміливості та здатності працювати, постійно ризикуючи життям.

Зараз, коли від нестерпних звуків вибухів люди перебувають у відчаї, ця праця особливо безцінна. Адже насправді означає набагато більше. Вона є символом надії, віри у повернення до мирного життя, і впевненості у перемозі!

Шановні представники всіх комунальних служб, які забезпечують життєдіяльність регіону, ви неперевершені всі разом і кожен окремо! Найвищі слова подяки та поваги до вас!», – написав Сергій Чернов на своїй сторінці в Фейсбук.

Нагадаємо.