Харківські синхроністки підтвердили свій зірковий статус

Дівчата з Харкова перемогли у всіх видах програми на Чемпіонаті України.

Чемпіонат України з синхронного плавання 2021 року, який зібрав учасниць із Харкова, Києва, Донецької, Одеської та Миколаївської областей, відбувся у харківському басейні «Локомотив». Господарки акваторії завоювали 10 золотих, 6 срібних та 1 бронзову нагороду.

Учасниці команди «Харківська область-1» стали чемпіонками в довільній та технічній програмах груп, а також у хайлайті.

Команда «Харківська область-2» перемогла у комбінованій програмі груп, а також посіла другі місця у довільній та технічній програмах груп.

На третьому місці у цих дисциплінах розташувалася команда «Київ-1». Також киянки стали другими у комбі та хайлайті. Бронзові медалі тут дісталися команді Миколаївської області.

В сольній технічній та довільній програмах чемпіонкою стала Марта Федіна. Ще одна харків’янка Дар’я Мошинська завоювала «срібло». Бронзові медалі – у спортсменок із Києва.

У змаганнях дуетів Марта Федіна та Анастасія Солдатенкова стали чемпіонками у технічній програмі. У довільній перше місце посіли сестри Владислава та Марина Алексіїви. Анастасія Шмоніна та Дар’я Мошинська – другі в обидвох програмах. Треті місця дісталися київським дуетам.

В мікс-дуетах харківські синхроністи Данило Вожов та Аліса Медведєва стали чемпіонами у довільній та технічній програмах. Срібні медалі здобули спортсмени з Донецької області, «бронзу» у технічній програмі – харків’яни Антон Селезньов та Христина Атаманчук, у довільній – кияни.

У загальнокомандному заліку з результатом 802.724 бали перемогла команда «Харківська область-1». Друге місце виборола «Київ-1» (744.097). «Харківська область-2» – третє (664.376 балів).