Працівники статистики відзначають професійне свято

День працівників статистики в Україні відзначають 5 грудня. Ця дата пов’язана з проведенням у 2001 році першого Всеукраїнського перепису населення – найбільш масштабної статистичної роботи.

Діяльність Головного управління статистики у Харківській області забезпечують 298 працівників.

Питома вага жінок становить 94,6% від їх загальної кількості. Стаж роботи в системі органів державної статистики понад 20 років мають 123 працівники.

Серед загальної кількості працівників статус державного службовця мають 214 осіб, із них посади керівників обіймають 72 особи, спеціалістів – 142 особи, що складає відповідно 33,6% та 66,4%.

Вищу освіту мають 100% державних службовців, з них кожен п’ятий – дві або більше вищі освіти. Ступінь доктора філософії (кандидата наук) мають 2 працівники.

На статистику покладено надзвичайну важливу та відповідальну місію – збирати, опрацьовувати, аналізувати та поширювати інформацію про те, що відбувається в економіці та суспільстві. Статистика створює необхідну інформаційну базу для прогнозування, моніторингу, розробки перспективних планів, програм і стратегій розвитку.

Редакція «Харківський вимір» вітає працівників органів державної статистики та всіх, хто з нею пов’язаний, з професійним святом!

Нагадаємо.