Сергій Чернов оглянув об’єкти соціальної інфраструктури Малинівської ОТГ

У Чугуївському районі голова обласної ради ознайомився із впровадженням бюджету участі, оглянув інфраструктурні об’єкти Малинівської ОТГ.

У 2019 році з метою оптимізації мережі закладів культури Малинівської селищної ради, було утворено Комунальний заклад «Центр культури та дозвілля», який об’єднав Малинівський селищний будинок культури, Малинівську селищну бібліотеку та Старогнилицьку сільську бібліотеки. Сьогодні тут десять працівників культури, а гуртки та творчі колективи відвідує 181 учасник.

У Малинівському ліцеї №1 навчається 447 учнів, з них 212 – у початковій школі. Учительський колектив складається з 35 педагогів. Ліцеїсти беруть участь і займають призові місця на учнівських олімпіадах, зокрема у 2019/2020 році 40 призових місць у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад, перемога двох учнів у ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук.

В приміщеннях ліцею протягом 2018-2020 року реалізовано 3 проєкти в рамках конкурсу «Разом в майбутнє»: замінено вікна на енергозберігаючі у спортивній залі; придбано обладнання та меблі для шкільної їдальні; придбано обладнання для кабінету інформатики та фізики.

Будівля Малинівської амбулаторії первинної медико-санітарної допомоги збудована в 2019 році за рахунок коштів субвенції з державного бюджету, обласного та місцевого бюджетів, її балансова вартість – 9 230 112,48 гривень. Площа будівлі складає 290,3 м2, з них: лікарняний заклад – 192,9 м2 та дві квартири для лікарів – 97,5 м2.

Відповідно до штатного розкладу передбачено 23,5 медичних працівники, фактично працює – 18. Заключено договір з НСЗУ на суму 2,5 млн гривень, з них на виплату медпрацівникам зайнятим в мобільних бригадах, що створені для реагування на гостру респіраторну хворобу COVID-19 – 152,8 тис гривень.

У 2020 році в Амбулаторії впроваджується проєкт «Сонце лікує», що став переможцем обласного конкурсу «Разом в майбутнє», який спрямований на виконання заходів по енергозбереженню (встановлення сонячної міні-електростанції). Бюджет проєкту – 192, 3 тис грн, у тому числі з обласного бюджету 96,2 тис гривень.

Нагадаємо.