Сергій Чернов розповів про проблеми районних рад на Конгресі при Президентові України

Засідання Палати регіонів Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України пройшло під керівництвом Глави держави Володимира Зеленського.

Президент Української асоціації районних та обласних рад Сергій Чернов попросив в Офісу Президента України  термінового вирішення проблем, що сьогодні існують на субрегіональному рівні місцевого самоврядування.

Про це він сказав в ході засідання Палати регіонів Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

«Щодо стратегічних проблем, то необхідно внести зміни до Бюджетного кодексу, де визначити склад доходів районних бюджетів та виписати повноваження під які можуть надаватись ресурси для їх виконання», — зазначив Президент УАРОР.

«У свою чергу тактичним та терміновим питанням є надання субвенції на виплату зарплатні працівникам апаратів чинних районних рад та заборгованостей працівникам ліквідованих районних рад», — додав Сергій Чернов.

Про ситуацію з виділенням субвенції Президент України Володимир Зеленський поцікавився в Заступника Керівника Офісу Президента Кирила Тимошенка, який зазначив, що це питання найближчим часом буде доопрацьованим.

Під час засідання обрано голову Палати регіонів, його заступників та схвалено Регламент роботи Палати регіонів.

Довідково. Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України створений в березні 2021 року Указом Глави держави №89/2021.

Нагадаємо.