Завершено соціологічне дослідження про хід децентралізації в країні

8 грудня відбудеться онлайн презентація результатів щорічного Всеукраїнського соціологічного дослідження «Децентралізація та реформа місцевого самоврядування».

Дослідження традиційно проводиться наприкінці року на замовлення Ради Європи. Результати демонструють, як децентралізація змінює Україну.

За отриманими даними можна дізнатись оцінку населенням дій центральної і місцевої влади щодо реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади за попередній період і нинішній рік.

Загалом в рамках дослідження було проведено 2000 інтерв’ю. Дані соціологічного опитування будуть оприлюднені.

Трансляція заходу 8 грудня з 17:00 до 18:00: на Facebook-сторінках Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні»Міністерства розвитку громад та територій України та порталу «Децентралізація».

Довідково. Шоста хвиля соціологічного дослідження проводилася Київським міжнародним інститутом соціології у жовтні-листопаді 2021 року на замовлення Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні» у співпраці та координації з Міністерством розвитку громад та територій України.

Нагадаємо.