Сергій Чернов опікується якістю медичних послуг на Харківщині

Найближчим часом жителі сіл Петрівка та Миколо-Комишувата, а також прилеглих територій матимуть доступ до якісної первинної медичної допомоги.

Під час робочої поїздки до Красноградщини голова Харківської обласної ради Сергій Чернов ознайомився із ходом будівництва сучасних амбулаторій загальної практики-сімейної медицини.

Новозбудовані приміщення амбулаторій планують ввести в експлуатацію у квітні 2020 року.

Проекти реалізовуються спільним коштом районного, обласного та державного бюджетів. Зокрема, загальна вартість робіт у селі Петрівка склала 8430 тис грн (354 кв м), у Миколо-Комишувата – 8097 тис грн (354 кв м).

В амбулаторіях є всі необхідні приміщення, які оснащено сучасним медичним обладнанням та устаткуванням, а також спеціалізованими меблями.

«Забезпечення якісними медичними послугами – одна з головних умов розвитку сільських територій. Громади отримають амбулаторії, в яких буде зручно та комфортно пацієнтам та медичним працівникам», – зазначив Сергій Чернов.

Окрім основного простору, де пацієнтам надаватимуться медична допомога, процедури та догляд, передбачено й дві двокімнатні квартири для двох сімейних лікарів у кожній амбулаторії, які обслуговуватимуть в сумарній кількості понад шість тисяч пацієнтів.

Згідно державної програми амбулаторій загальної практики-сімейної медицини забезпечені автомобілем.

Нагадаємо.