У Харкові дві лікарні закрилися на карантин через виявлення COVID-19 у медперсоналу

25-я міська клінічна багатопрофільна лікарня та 27-я міська клінічна лікарня закриті на карантин через захворюваність COVID-19 серед медперсоналу.

За словами завідуючої відділенням особливо небезпечних інфекцій Харківської лабораторного центру Анни Сухорукової, на початку минулого тижня на карантин закрили Харківську міську клінічну багатопрофільну лікарню №25. Коронавірус підтвердили у 21 медпрацівника лікарні, 20 з яких мали контакт з хворим COVID-19 пацієнтом з терапевтичного відділення, ще один випадок серед медперсоналу з хворим пацієнтом не пов’язаний.

Міську клінічну лікарню №27 закрили минулого тижня, коли у пацієнта з реанімаційного відділення з інфарктом спочатку діагностували пневмонію, а потім виявили COVID-19. Цього пацієнта перевели в інфекційну лікарню, де він помер в ніч на 3 травня.

У чотирьох медпрацівників 27-й лікарні, які контактували з хворим, підтвердили коронавірус, ще в одній медсестри, яка не контактувала з хворим, також діагностували COVID.

«За фактом реєстрації цих випадків при обстеженні працівників були виявлені уражені COVID і медпрацівники. Тому ті лікарні перебувають на карантині, медпрацівники обстежуються, позитивні – відсторонені від роботи і знаходяться на самоізоляції протягом двох тижнів».

Нагадаємо.