За підсумками вступної кампанії Харківщина посіла третє місце серед регіонів України

Учасники засідання Ради ректорів вищих навчальних закладів регіону обговорили підсумки вступної кампанії 2022 року та створення Спілки ректорів Харківського регіону. 

На початку засідання Олег Синєгубов відзначив сумлінну роботу керівників вишів в умовах військової агресії з боку російських окупантів.

«Дякую, що продовжуєте працювати у Харкові на благо навчальних закладів та колективів. Для нас дуже важливо зберегти викладацький склад і традиційно високий рівень освіти. Ми прагнемо, аби наші викладачі, професори, кандидати наук, доценти лишалися на своїх робочих місцях», – розповів Олег Синєгубов.

За словами Директора Департаменту науки і освіти ХОВА Олексія Литвинова, цього року підготовка та проведення вступної кампанії проходила в надзвичайно складних умовах, які спричинені повномасштабною війною з рф. Із 23 закладів вищої освіти Харківської області всі 23 – зазнали руйнувань, 6 – значно пошкоджені.

«У 2022 році на здобуття ступеня “бакалавр” до закладів вищої освіти Харківської області подано понад 50 тисяч заяв, на здобуття ступеня “магістра” – 37 тисяч заяв. За кількістю цих заяв Харківська область посіла третє місце серед інших регіонів України», – розповів Олексій Литвинов.

Наприкінці зустрічі учасники засідання створили ініціативну групу, яка буде займатися підготовкою установчих зборів та обранням очільника Спілки ректорів Харківського регіону.

Нагадаємо.