Завершується ремонт інфекційного відділення Красноградської ЦРЛ

Красноградську центральну районну лікарню відвідав голова Харківської обласної ради Сергій Чернов. Оглянув відремонтовані приміщення першого та другого поверху інфекційного корпусу.

Будівля інфекційного корпусу була здана в експлуатацію ще у 2000 році й з того часу в закладі майже не проводилося капітальних ремонтних робіт.

За словами голови обласної ради, лікарня вже давно потребувала відновлення, щоб відповідати сучасним вимогам. Будівельні роботи розпочались в медичному закладі з 2018 року. На сьогодні повністю завершено ремонт на першому та другому поверсі, а разом із тим зовнішнє утеплення будівлі. Залишились лише пусконалагоджувальні роботи.

«На початку наступного року мешканці Красноградщини отримають змогу звернутися до сучасної, зручної й теплої лікарні. Також покращені умови роботи медичного персоналу. Харківська обласна рада уважно стежить за станом закладів охорони здоров’я в регіоні, крок за кроком приводячи їх до сучасних вимог та реформування медичної галузі», – підкреслив Сергій Чернов.

Головний лікар медичного закладу Олександр Колодяжний розповів, що ремонт став для жителів Красноградщини гарним новорічним подарунком й у відділенні, яке розраховано на 30 місць вже сьогодні проходять стаціонарне лікування 24 пацієнта.

Загальна кошторисна вартість реконструкції інфекційного корпусу ЦРЛ склала 14 млн 788 тис грн, кошти були спрямовані з обласного бюджету.

У приміщенні лікарні проведено низку ремонтних робіт, зокрема: замінено систему водопостачання та водовідведення, внутрішні мережі електроосвітлення, каналізацію, санвузли разом із сантехприладдям, утеплено зовнішні стіни та горищне перекриття, проведено капітальний ремонт системи опалення та вентиляції.

Нагадаємо.