Сергій Чернов: Національний конгрес місцевого самоврядування є дієвим інструментом, який необхідно активізувати

Національний конгрес місцевого самоврядування є дієвим інструментом у впровадженні реформи децентралізації.

Про це зазначив Президент Української асоціації районних та обласних рад Сергій Чернов на Всеукраїнській онлайн-нараді на тему «Проблеми районних та обласних рад й шляхи їх подолання у контексті децентралізації».

«Нам необхідно активізувати Національний конгрес органів місцевого самоврядування. Цей місточок дуже ефективно працював як виразник єдиного голосу місцевого самоврядування..», — акцентував Президент УАРОР.

Засновниками Конгресу є три всеукраїнські асоціації органів місцевого самоврядування: Асоціація міст України, Всеукраїнська асоціація громад та Українська асоціація районних та обласних рад.

Нагадаємо, на всеукраїнській онлайн-нараді взяло участь більше 170 осіб. З керівниками районних та обласних рад спілкувались високопосадовці Мінрегіону, Мінмолодьспорту, Мікультури, МОЗу, НАДСу та інші.

Напередодні, 8-12 лютого, було проведено п’ять кластерних нарад з керівниками районних та обласних рад. Мета заходів полягала у формуванні запитань до профільних органів державної влади та узагальненої проблематики.

Джерело: сайт УАРОР

Нагадаємо.