Останні новини

Стартує челендж «Караван ремесел»

Метою челенджу є популяризація традиційних слобожанських ремесел та виховання у молодого покоління поваги до культурної спадщини і традицій свого народу.

Також проєкт створений для виявлення творчої, обдарованої молоді, залучення громади до осмислення та промоції культурної спадщини Харківщини.

Ініціатива челенджу «Караван ремесел» належить Харківському центру туризму у партнерстві з Харківською обласною бібліотекою для юнацтва» та обласним організаційно-методичним центром культури і мистецтва за підтримки Департаменту культури і туризму ХОДА.

Челендж проводиться з 1 квітня до 31 серпня 2021 року.

Учасникам челенджу необхідно публікувати у соціальній Facebook-мережі у спеціально створеній задля цього відкритій групі «Караван ремесел» (www.facebook.com/groups/278641947325548) дописи / матеріали щодо:

  • традиційних ремесел, які були поширені на території тієї чи іншої громади Харківщини,
  • майстрів Харківщини, які дотепер зберігають традиції,
  • секрети майстерності майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, ексклюзивної сувенірної продукції, яка має автентичні корені, використання народних ремесел як способу приваблення туристів до кожної окремої громади: інформація про майстер-класи, наявні туристичні маршрути або про можливості їх створення, цікаві локації відповідної тематики, фестивалі народних ремесел тощо.

Підтримати челендж та приєднатися до участі в ньому може кожна людина.

За бажанням брати участь у челенджі можна неодноразово. Кожного наступного разу розміщується нова цікава інформація та відповідна добірка фото.

Нагадаємо.