Поліція провела обшуки в готелі та будинку Ярославського

У Харківській області тривають слідчі дії за фактом скоєння смертельної аварії кортежем бізнесмена Олександра Ярославського.

Слідчі дії проводяться в готелі та за місцем мешкання харківського бізнесмена, а також за адресою проживання особи, яка заявила поліції про свою причетність до дорожньо-транспортної пригоди.

9 лютого близько 22:55 в районі 534 км  автодороги «Київ-Харків-Довжанський» автомобілем смертельно травмовано пішохода.

Слідчі поліції Харківщини відкрили кримінальні провадження.

В ході досудового розслідування проводяться санкціоновані судом обшуки у готелі та за місцем мешкання харківського бізнесмена, а також за адресою проживання особи, яка звернулась до поліції з інформацією про свою причетність до вказаної ДТП.

Метою обшуку є вилучення інформації з камер відеоспостереження, підтвердження використання автомобіля «Мерседес» та причетності інших осіб до скоєння дорожньо-транспортної пригоди.

Довідково. 11 лютого, органи Державного бюро розслідувань за фактом можливої фальсифікації матеріалів смертельної дорожньо-транспортного пригоди за участю кортежу Олександра Ярославського розпочнуть кримінальне провадження за ч. 2 ст. 372 КК України (притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності).

Нагадаємо.