Сергія Чернова нагороджено високою дипломатичною відзнакою

Днями Харків відвідав голова Центру міжнародних досліджень соціально-політичних процесів Азербайджанської Республіки Самір Адігозаллі.

Він прибув до Почесного консульства Азербайджанської Республіки з надзвичайною місією – вручити нагороди людям, які заслуговують отримати «Хари Бюльбюль».

Нагороду отримав голова Харківської обласної ради V, VI, VII скликань, депутат Харківської обласної ради Сергій Чернов, який надзвичайно багато зробив для укріплення і розвитку україно-азербайджанської дружби.

Вручаючи нагороду, Самір Адігозаллі наголосив наскільки цінним для Азербайджану є те, що зробив Сергій Іванович за свою трудову діяльність у сфері розвитку україно-азербайджанської культури і процитував загальнонаціонального Лідера азербайджанського народу Гейдара Алієва: «Культура збагачує народи найкращим, що накопичило людство». «І цим накопиченим багатством обмінюються український і азербайджанський народи, продовжуючи збагачувати один одного, завдячуючи таким людям, як Ви, Сергію Івановичу», — підсумував голова Центру міжнародних досліджень соціально-політичних процесів Азербайджанської Республіки Самір Адігозаллі.

У свою чергу Сергій Чернов подякував за високу оцінку співпраці та вручену нагороду «Харі Бюльбюль». «В ході візиту обговорювали питання розвитку культурних відносин між Україною та Азербайджаном», – сказав Сергій Чернов.

Довідково. Нагорода «Хари Бюльбюль» була заснована радою Міжнародного центру соціально-політичних процесів (ISBAM) з метою відзначення людей за увагу до азербайджанської культури за кордоном. Це унікальна відзнака, яка вказує на те, який вагомий внесок зробила людина у збереження, розвиток, розповсюдження і просвітництво про азербайджанську культуру.

Нагадаємо.