Харківський біатлоніст здобув «бронзу» Чемпіонату світу

У Білорусі пройшов чемпіонат світу з літнього біатлону, на якому бронзову медаль в спринті серед юніорів завоював харків’янин Юрій Ситнік.

Участь в змаганнях взяли спортсмени з 26 країн світу, які розіграли медалі серед дорослих та юніорів.

За підсумками чемпіонату на рахунку збірної України була одна золота, одна срібна та п’ять бронзових нагород. Одну з нагород здобув вихованець Українського східного центру олімпійської підготовки з зимових видів спорту, харків’янин Юрій Ситнік.

В юніорському спринті Ситнік зробив лише один промах та фінішував з третім результатом. Від переможця – білоруса Дмитра Лазовського, результат якого був 21 хв. 30,5 сек., харківський спортсмен відстав на 30,9 сек. Друге місце в гонці посів Мікулаш Карлик з Чехії (21:55.8).

За підсумками чемпіонату збірна України посіла шосте місце в медальному заліку, а перемогу отримали біатлоністи з Китаю.