З 2 по 5 вересня у Харкові проходив ХІІ Міжнародний дитячий медіафестиваль «Дитятко».
До конкурсної програми «Дитятко» було відібрано 235 робіт із 43 країн світу.
Більшість фільмів стали українською прем’єрою, деякі європейською та світовою. Команда професійного міжнародного журі, до якої увійшли фахівці з різних куточків світу, визначила переможців.
Переможці ХІІ Міжнародного дитячого медіафестивалю «Дитятко»
Кращий ігровий фільм дитячої студії
Compromise
Director: Kei Hon Ming
Hong Kong
Кращий документальний фільм дитячої студії
Де нас нема?
Автори: Софія Чума, Назар Домінчук
Україна
Краща телепрограма дитячої студії
«ВДАР!» або Вінницьке дитяче агентство розслідувань
Дитяча телешкола «Телевізія»
Україна
Кращий анімаційний фільм дитячої студії
The Shining Dream
Director: Ruslana Yakovenko
United States
Краща соціальна реклама дитячої студії
5 проміле
Телевізійна студія «Наш світ»
Україна
Краща радіопрограма дитячої студії
Держава у смартфоні: міф чи крок у майбутнє
Телерадіостудія «Зміна»
Україна
Місцеве самоврядування – це ми!
Спеціальна відзнака
Екосамоврядування
Студія «Рожеві окуляри»
Україна
Екологія живої природи
Що важливо знати кожном у про екоситуацію?
Студія «Рожеві окуляри»
Україна
Наше мирне небо
Закохані в небо / In Love With the Sky
Дитяча ТВ студія «Обовсемка»
Україна
Конкурс відеоблогерів «ДИТЯТКО.Like»
Мілена Гудилко
«Мілена про Шкарпеткожерів»
Україна
Кращий телеведучий
Studio BigBlog
Program “Electric Cars”
Latvia
Кращий тележурналіст
Анастасія Щербакова, Альбіна Пржевальська
Програма “Я теж хочу… мати квітковий магазин”
Кіношкола FilmWorkshop
Україна
Спеціальний приз «Разом Ми сила!» / Special prize «Together WE are powerful!»
На відстані
Catcorns & Co. media
Україна
Творче завдання
Приз за креативність та оригінальність виконання творчого завдання Дитяча студія «1+2»
смт. Макарів Київської області, Україна
Приз за створення образу при виконанні творчого завдання
Марія Печенізька-Ткачова, м. Харків, Україна
Краща телепрограма, зроблена для дітей / The Best TV Program for Children
3 Days without parents and 3C Products
Director: Chen Guan-yu
Taiwan
Кращий повнометражний фільм для дітей / The Best Feature Film for Children
MY LITTLE SISTER
Director: Aleksandr Galibin
Russian Federation
Спеціальний приз журі / Special Jury Prize
mySELFIe
Director: Anne Scheschonk
Germany
Краща режисерська робота / The Best Director
Director: Norbert Lechner
The film “The wall between us”
Germany
Кращий актор / The Best Actor
Marta Timofeeva
The film “MY LITTLE SISTER”
Russian Federation
Кращий короткометражний фільм для дітей / The Best Short Film for Children
Doobie
Director: Keith Gomes
India
Кращий анімаційний фільм для дітей / The Best Animation Film for Children
GON, THE LITTLE FOX
Director: Takeshi Yashiro
Japan
Кращий серіал для дітей / The Best Series for Children
Pat the dog (season 2)
Director: Daniel Klein
France
Краща операторська робота / The Best Cinematographer
Umut Can Sevindik
The film “Hello Africa”
Turkey
Спеціальний приз журі / Special Jury Prize
Warm star
Director: Anna Kuzina
Russian Federation
СЦЕНАРНИЙ ПІТЧИНГ
Номінація «Фільм»
«ДРУЗІ ПО ЩАСТЮ»,
Талант студія TOP STARS
м. Харків, Україна
Номінація «Телепрограма»
«Маленькі двері у великий світ»,
студія «Creative TV»
село Гельмязів Черкаської області, Україна
Нагадаємо.