Сергій Чернов: Динамічний розвиток України неможливий без ефективних управлінців

“З усіма викликами сьогодення можуть впоратися лише розумні і професійні кадри, які мають життєвий досвід, лідерські здібності, відповідні риси характеру, а головне – здатні в пріоритет поставити працю замість особистого життя. Таких людей не дуже багато, але вони є. І зараз потрібні як ніколи”, – вважає депутат обласної ради Сергій Чернов.

“Взагалі в Україні величезна кількість розумних, досвідчених і підготовлених кадрів.

Освіта традиційно користується в українському суспільстві великою довірою. Базовий рівень освіти в нашій державі – високий, маємо значну кількість науковців та вагомі наукові надбання. Наші діти – є переможцями всеукраїнських і міжнародних олімпіад, взагалі, система підготовки кадрів у нас гідна. Згоден, її треба коригувати, покращувати, адаптувати до викликів часу.

Історично освітня школа Харківщини має фундаментальні витоки. Проте, одні освітні інновації схвалюються населенням, інші ж, навпаки, сприймаються насторожено або й викликають спротив.

Колись я пропонував зробити відкритий реєстр викладачів, щоб їм давали оцінку їхні ж учні та слухачі. І це стимулювало б кожного викладача постійно працювати над собою, змінювати методики викладання, заохочувати до навчання дітей і молодь. Не хочеш над собою працювати? – Вибач! Займайся чимось іншим. Робота в умовах постійного конкурентного середовища – жорстка, але завжди результативна.

Взагалі, коригувати в житті, те, що зробили для своїх нащадків інші – можна, але не руйнувати. Бо збудувати щось нове потім дуже складно!”

Нагадаємо.