Сергій Чернов: Ми не заспокоїмось доки районним радам не дадуть належних умов для роботи

Сьогодні районні ради мають активно заявляти про свої проблеми в ході децентралізації. У свою чергу, завданням Асоціації є подальше відстоювання позицій субрегіонального рівня на найвищому рівні.

Про це заявив Президент Асоціації Сергій Чернов в ході кластерної онлайн-наради з керівництвом районних рад.

«До тих пір доки ми не захистимо кожного працівника виконавчих апаратів районних рад, не дамо кожному депутату реалізувати свої права та обов’язки, а керівнику, якого обрали, виконати свою законну місію – ми не маємо права заспокоїтися», — наголосив Президент Асоціації.

«Завдання Української асоціації районних та обласних рад  – акумулювати зусилля й стукатись в усі двері, щоб наша позиція буда донесена. Втім, важливо, щоб була підтримка на місцях…», — додав Сергій Чернов.

Довідково. Секретаріатом УАРОР організовано ряд кластерних робочих онлайн-нарад на тему «Проблемні питання діяльності районних та обласних рад»., що проходять з 8 до 12 лютого. За результатами робочих кластерних заходів, 18 лютого Асоціація планує проведення всеукраїнської онлайн-наради «Проблеми районних та обласних рад та шляхи їх подолання у контексті децентралізації».

Нагадаємо.