У Будинку рад обговорили питання захисту населення під час надзвичайних ситуацій

Учасники засідання обговорювали заходи місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо забезпечення сталого функціонування галузей економіки, об’єктів життєзабезпечення населення в умовах підвищення загроз та ризиків виникнення надзвичайних ситуацій.

Як зазначив директор Департаменту ЖКГ облдержадміністрації Сергій Магдисюк, система життєзабезпечення Харківської області включає в себе галузі: теплопостачання, водопостачання, водовідведення, електропостачання та газопостачання.

«На випадок виникнення загроз та ризиків виникнення надзвичайних ситуацій на підприємствах зазначених галузей сформовано аварійні бригади, забезпечено резерв будівельних та паливо-мастильних матеріалів, наявність автономних джерел електропостачання. У разі необхідності будуть задіяні додаткові сили та засоби», – сказав Магдисюк.

Окрім того, під час наради обговорили питання формування матеріальних резервів у громадах, а також роботу системи централізованого оповіщення Харківської області. Вона готова до застосування за призначенням, але в той же час потребує суттєвої модернізації.

Довідково. Члени Ради нацбезпеки і оборони України зберуться у Харкові 11 лютого. «11 лютого 2022 року о 15.30 відбудеться виїзне засідання Ради національної безпеки і оборони України», — йдеться у повідомленні РНБО.

Нагадаємо.