Сергій Чернов: Негайно маємо розробляти моделі підтримки малого й середнього підприємництва

Очільник обласної ради вважає, що  органи влади, як центральні так і місцеві, поки тривають обмежувальні карантинні заходи, мають напрацювати питання економічного блоку, шляхи виходу економіки країни і регіону зокрема з карантину.

«Все сьогодні, або навіть вчора, потрібно працювати над економічним блоком, над тим, як виходитиме з кризи економіка, які додаткові можливості й ресурси будуть надані малому, середньому бізнесу, підприємництву. Пандемія показала, що найефективнішою моделлю в умовах цього виклику є модель державно-приватного партнерства або комунально-приватне партнерство із залученням науки, банківської сфери», – переконаний Сергій Чернов.

Саме така модель, вважає він, дасть можливість використати робочу силу, яка у більшості своїй повернулася вимушено з закордону, й створити нові виробництва, спрямовані на випуск продукції, яка буде користатися попитом на внутрішньому ринку передусім, а вже потім говорити про експорт, міжнародні угоди, виходи на зовнішні ринки.

«Думаю, що карантин поки буде продовжений, принаймні до початку травня, адже поки що динаміка захворювань зростає, піку ми не досягли. Безумовно, усе могло розвиватися набагато швидше, якби не були введені обмежувальні заходи. Вони дають результат і їх треба поки продовжити», – висловив своє ставлення до вимушених заходів голова облради.

Сергій Чернов вкотре закликав громадян у святкові дні залишатися вдома, адже це збереже здоров’я і життя багатьох людей.

«Нещодавно відбулося позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області, на якому обговорювались заходи щодо запобігання поширення COVID-19 у період святкових великодніх днів зокрема.

Проведена робота з настоятелями церков, вони у засобах масової інформації записали звернення, а також на сайтах своїх церков звернулися до вірян з тим, щоб люди у цей день залишалися вдома, я користуючись можливістю також звертаюсь до громади із закликом залишитися вдома, адже це збереже здоров’я і життя багатьох людей», – наголосив голова обласної ради.

Нагадаємо.