Сергій Чернов взяв участь у робочій нараді делегації Конгресу Ради Європи

Конгрес місцевих і регіональних влад Ради Європи вивчає виконання Україною Європейської хартії місцевого самоврядування.

В Офісі Президента України під головуванням заступника керівника Офісу Президента України Ігоря Жовкви відбулась робоча нарада членів делегації України в Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи.

Зустріч присвячена майбутньому засіданню Моніторингового комітету Конгресу 10 лютого 2022 року, під час якого розглядатимуть оновлений звіт з виконання Україною своїх зобов’язань у межах Європейської хартії місцевого самоврядування.

У зустрічі взяли участь:

  • Постійний представник України при Раді Європи Борис Тарасюк,
  • керівник департаменту МЗС України Сергій Шаблій,
  • т.в.о. начальника експертної групи взаємодії з інституціями Ради Європи Руслан Поп’юк.

«Обговорювали проєкт Моніторингу Європейської хартії місцевого самоврядування в Україні. Це третій моніторинговий звіт щодо України, відколи країна ратифікувала Хартію в 1997 році. Питання, щодо підготовки до чергової сесії Конгресу Ради Європи», – прокоментував президент УАРОР Сергій Чернов.

Моніторинговий Звіт має висвітлити результати процесу децентралізації та інші зміни, пов’язані з розвитком місцевої та регіональної демократії, що відбулися в нашій країні протягом останніх семи років.

Нагадаємо.