Останні новини

Сергій Чернов: 45 мільйонів гривень на підтримку медиків, що працюватимуть у небезпечних умовах

У разі потреби такі кошти спрямують з бюджету регіону. Про це повідомив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов під час зібрання Антикризового штабу Харківщини у боротьбі із корона вірусом.

«Усі депутати Харківської обласної ради обов’язково братимуть участь у подоланні викликів, які постали сьогодні перед нами. Місто Харків та Харківська область мають спільно працювати саме у такий складний період», – переконаний очільник депутатського корпусу регіону.

Сергій Чернов повідомив, що в області є чотири обласних комунальних установи, які будуть контактувати як з харків’янами, так і мешканцями області. Це Обласна інфекційна лікарня, Обласна дитяча інфекційна лікарня, Центр екстреної медицини катастроф та швидкої допомоги, а також Бюро судово-медичної експертизи.

«На цих підприємствах задіяно понад 5,1 тисяч людей. Ми зробили розрахунки, розуміючи складність епідеміологічної ситуації: 2 800 фахівців будуть працювати у цих складних умовах. З обласного бюджету на те, щоб стимулювати цих людей, у разі, якщо держава не допоможе, виділятимемо 45 млн грн. щомісяця. Крім того, наше завдання – забезпечити ці наші провідні лікарні сучасним обладнанням, а медичних працівників системами захисту. Наші громадяни мають бути впевнені у тому, що влада та бізнес зробили усе можливе, щоб убезпечити людей», – зазначив Сергій Чернов.

Учасники Штабу обговорили конкретні кроки, що вже зроблені для організації роботи із недопущення розповсюдження COVID -19.

Зокрема, почесний громадянин Харківської області Олександр Ярославський повідомив, що за його підтримки всесвітньо відомого бізнесмена Джека Ма, наприкінці поточного тижня до України найдуть тест-системи, яких вистачить на 2 млн осіб, тести на 200 тисяч залишаться на Харківщині.

Йшлося й про забезпечення літніх людей продуктами та медикаментами.

«В облраді акумулюються заявки від громадських організацій, які можуть надати волонтерську допомогу людям старшого віку. Ці пропозиції будуть передані до Штабу з метою координації усіх напрямів роботи у боротьбі з епідемією», – сказав Сергій Чернов.

Нагадаємо.