Чоловік протягом двох років знущався з дитини

Правопорушник протягом 2 років вчиняв фізичне та психологічне насильство відносно 8-річного сина дружини від першого шлюбу.

Слідчі повідомили жителю Харківського району про підозру за вчинення домашнього насильства та спричинення тілесних ушкоджень дитині.

Поліцейські встановили, що 30-річний житель міста Мерефа проживає з 36-річною співмешканкою, 8-річним пасинком та спільною 1-річною донькою. З осені 2020 року чоловік систематично вчиняв домашнє насильство відносно малолітнього хлопчика. Чоловік встановив систему «штрафів» за невиконання пасинком поставлених ним завдань.

Якщо хлопчик не встигав вдягнутися, поїсти, не виконав вчасно домашні завдання, отримав погані оцінки – вітчим бив його руками, ногами та пластиковою палицею по сідницях та стегнах, після чого змушував стояти у кутку.

У грудні 2021 року чоловік схопив свого пасинка за шию та почав душити. У січні поточного року  правопорушник побив кулаками сплячого пасинка. На крики хлопчика прибігла співмешканка чоловіка, але він скинув дитину з ліжка на підлогу та продовжував його бити, поки матір не схопила сина та не викликала поліцію.

Максимальне покарання згідно з санкціями статей передбачає до 2 років позбавлення волі.

Нагадаємо.