Останні новини

Харків’янам рекомендують тимчасово утриматися від поїздок за кордон

Рівень захворюваності на гострі респіраторно-вірусні інфекції в Харкові не перевищує епідеміологічний поріг.

Також на сьогоднішній день в Харкові не зафіксовано жодного випадку захворювання на коронавірус. Проте в місті прийнято низку протиепідемічних заходів для запобігання поширенню нового типу вірусу.

Начальник Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства в місті Харкові ГУ Держпродспоживслужби в Харківській області Ірина Зубкова нагадує, що коронавірус передається повітряно-крапельним і контактно-побутовим шляхами, в зв’язку з чим рекомендується частіше мити руки, тривалітю не менше 20 секунд.

«Ви бачили, як розвивався епідпроцес в Китаї, як стрімко йде поширення інфекції в Європі та інших країнах. Чекати і говорити, що нас це не торкнеться, не можна. У місті щодня проводиться моніторинг кількості хворих на ГРВІ. Люди, які надійшли в наші лікувальні установи , обстежуються, і, за результатами моніторингу вірусологічних досліджень, практично у кожного хворого виділяється штам свинячого грипу A (H1N1)».

Також, медики рекомендують харків’янам по можливості утриматися від поїздок в інші країни і звести до мінімуму відвідування місць з масовим перебуванням людей.

Нагадаємо.