Ректори Харківщини вирішили об’єднати зусилля проти коронавірусу

Рада ректорів Харківщини і Харківський університетський консорціум звернулися до керівників освітніх установ регіону із закликом «долучитися» до боротьби з коронавірусом.

Відповідне Звернення оприлюднене на сайті Харківського національного університету ім. Каразіна.

У повідомленні керівників установ освіти закликають «не лише суворо дотримуватися всіх карантинних заходів, але і долучитися усіма можливими і доступними в цих обставинах ресурсами для боротьби з коронавірусом в Харківській області.

«ЗВЕРНЕННЯ РАДИ РЕКТОРІВ ХАРКІВЩИНИ ТА
ХАРКІВСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТСЬКОГО КОНСОРЦІУМУ

Шановні керівники закладів освіти!

У зв’язку із важкою ситуацією із поширенням COVID–19 просимо не лише суворо дотримуватися усіх карантинних заходів, передбачених урядом, але й долучитися всіма можливими і доступними за цих обставин ресурсами для боротьби з коронавірусом у Харківський області.

На Харківщині створений антикризовий штаб, який очолив Александр Ярославский. Просимо зв’язатися зі штабом і запропонувати можливу допомогу волонтерами, засобами дезінфекції, іншими потрібними матеріалами, транспортними засобами тощо.

Подолання гострої загрозливої ситуації — наша спільна справа. Навчальні заклади Харківщини не можуть у цей час стояти осторонь».

Нагадаємо.