Профільні комісії обговорюють питання пленарного засідання

XХ сесія Харківської обласної ради відбудеться 30 травня 2019 року. Комісія з питань бюджету розглянула зміни, які планується винести на пленарне засідання.

За словами директора Департаменту фінансів Харківської ОДА Сергія Овсяннікова, до бюджету області пропонується внести низку змін. Зокрема:

  • збільшити обсяг медичної субвенції з державного бюджету обласному бюджету на суму 258,1 тис грн для реалізації програми «Спеціалізована стаціонарна медична допомога населенню»;
  • направити на капітальний ремонт закладів охорони здоров’я області 7 млн 319 тис грн;
  • 11 млн 538,5 тис грн спрямувати для придбання ангіографічного обладнання.

Також, за рахунок залишків коштів обласного бюджету та субвенцій з державного бюджету, що склалися на початок року, збільшуються асигнування на галузь охорони здоров’я на суму 3 млн 345 тис грн, в тому числі:

  • на багатопрофільну стаціонарну медичну допомогу населенню – 985 тис грн;
  • санаторно-курортну допомогу населенню – 1 млн 450 тис;
  • 340 тис грн на завершення капітального ремонту зовнішньої частини будівлі амбулаторії загальної практики – сімейної медицини у с. Черкаська Лозова.

Окрім того, мова йшла про будівництво нових амбулаторій загальної практики сімейної медицини у районах області. Зростає обсяг субвенції місцевим бюджетам на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості на суму 4 млн 392 тис 309 грн.

На будівництво амбулаторії загальної практики – сімейної медицини у Валківському районі передбачено збільшення асигнування на 1 млн 710 тис гр, у Зачепилівському районі – на 2 млн 250 тис грн, Куп’янському 432 тис 309 грн.

В ході обговорення голова Харківської обласної ради Сергій Чернов поставив запитання щодо виконання плану будівництва амбулаторій цього року у повному обсязі.

За словами директора Департаменту капітального будівництва ОДА Сергія Жукова, є вірогідність, що будівництво усіх запланованих 30 амбулаторій буде завершено до кінця 2019 року, «на кожну амбулаторію виділено по 6,5 млн грн державних коштів, але завершення будівництва залежить від співфінансуваннях на місцях».

Нагадаємо.