В університеті внутрішніх справ провели гендерний квест

Ще кілька років тому вважалось, що військові професії – це виключно чоловіча справа. Та вже сьогодні ці стереотипи залишились у минулому. Все більше жінок обирають для себе життя у погонах.

Гендерний квест «Через рівність та порозуміння до захисту та безпеки» провели в ХНУВС. Центр гендерної культури узяв участь у події в якості члену журі, а також провів сесію, присвячену стану гендерної рівності в сучасній Україні.

За словами керівництва вишу, сьогодні близько 40% особового складу університету складають саме жінки.

Навіть при вступі до навчального закладу і дівчата, і хлопці складають єдиний вступний іспит з фізичної підготовки, з єдиними нормативами, як для дівчат, так і для хлопців.

Гендерний квест серед курсантів та студентів військових вишів проходить вже другий рік поспіль. Цьогоріч у ньому взяли участь 15 команд зі всієї України, зокрема, з Києва, Дніпра, Одеси, Львова, Луганська та Донецька.

Головна мета квесту – показати, що гендерна рівність у сучасному світі має місце в будь-якій сфері життя.

Своє бачення щодо гендерної рівності команди продемонстрували у своїх презентаціях. Другою частиною квесту стало виконання завдань на знання гендерної термінології, стереотипів та законодавства.

Правильність виконання теоретичних завдань та розв´язок конкретних ситуацій додатково оцінювалися експертним журі.

Нагадаємо.