Протягом місяця у Харкові зафіксовано понад 1000 ДТП

Статистика по Україні та Харківській області щодо кількості ДТП критична. Майже 20 людей загинуло під час  ДТП на місці події, травмувалось понад двохсот осіб.

За словами Віктора Козоріза, віце-президента громадської організації «Товариство учасників руху», найбільша кількість ДТП відбувається в четвер та у понеділок. Пік нещасних випадків припадає на 18-ту годину вечора.

«Кількість ДТП, скоєних з вини п’яних водіїв по Україні зросла майже на 20%. Не зважаючи на те, що підвищили штрафи, санкції, контроль поліція запровадила. Кількість п’яних водіїв на дорогах зросла. Це якийсь феномен для України і Харків тут не виключення».

Серед всіх видів дорожньо-транспортних пригод понад 60% випадків складає зіткнення.

Фахівці переконані, що головна причина аварій – недотримання водіями швидкісного режиму. Крім того, нормативна база прописана під камери в автоматичному режимі, яких поки немає на дорогах.

Віце-президент ГО «Товариство учасників руху», виступає за те, аби встановити у місті знаки, які б обмежували рух автомобілів до 40 кілометрів на годину. І, можливо б, за словами чоловіка, водії стали б тоді більш свідомими.

Пішоходи – так само відповідальні за порушення правил дорожнього руху. Сума штрафу для них складає 51 гривню.

Нагадаємо.