Президентські вибори характеризують високою явкою виборців

Жодних затримок у виборчому процесі громадські спостерігачі не зафіксували – голосування на Харківщині проходило спокійно і розпочалося вчасно.

За думкою доктора політичних наук Ігоря Поліщука, висока явка виборців свідчить про те, що наше суспільство просунулось у бік демократії.

Кількість порушень, та навіть швидкість підрахунку голосів – це все істотно. Спостерігачі зазначають, що організація цьогорічних виборів була на рівень вище, ніж у попередні роки.

Спокійно, без грубих порушень та з явкою, трохи більшою, ніж у цілому по Україні – таким був другий тур президентських виборів на Харківщині – розповіли у громадянській мережі «Опора».

Як повідомили у Головному управлінні Національної поліції у Харківській області, у день виборів було відкрито одне кримінальне провадження за фактом незаконного використання виборчого бюлетеня та складено один протокол про адміністративне правопорушення за скоєння дрібного хуліганства. Системних порушень виборчого законодавства правоохоронці у регіоні не зафіксували.

Наступна важлива політична подія року – парламентські вибори.

Нагадаємо.