На Харківщині новий Центр надання адміністративних послуг

Днями в місті Мерефа Харківської області відкрився Центр надання адміністративних послуг.

До модернізації установи долучилися українські та шведські експерти. Жителі громади отримали доступ до 200 видів адмінпослуг, включно з найнеобхіднішими.

Допомогу в інституційному створенні, модернізації центру та устаткуванні 14 робочих місць ЦНАП меблями та IT технікою громаді надала Програма «U-LEAD з Європою».

Персонал закладу пройшов курс тренінгів за п’ятимодульною системою, в тому числі, і тренінг по роботі з програмним комплексом автоматизації роботи ЦНАП «Вулик», який було інстальовано та розроблено проектом EGOV4UKRAINE, що реалізується в рамках Програми «U-LEAD з Європою».

За словами голови Харківської обласної ради Сергія Чернова:

«Кадри вирішують все. Ця теза, переконаний, завжди буде незмінно актуальною. Від рівня підготовки фахівців самоврядування, без перебільшення, залежить, наскільки успішно ми зможемо модернізувати країну.

Зараз, в умовах реформи, коли ресурси, а з ними повноваження і відповідальність передаються на базовий рівень, важливо, аби було якомога більше підготовлених фахівців на місцях, аби орган місцевого самоврядування працював ефективно, а громада розвивалася».

Реконструкцію приміщення, яке займає майже 900 кв. м громада провела своїми силами та за участю Міністерства соціальної політики України, Харківської обласної державної адміністрації та Харківської обласної ради.

Нагадаємо.