У Лозівській ОТГ дефіцит обсягу медичної і освітньої субвенції

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов звернувся з листом до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо незабезпеченості Лозівщини медичною та освітньою субвенцією.

Мова йде про дефіцит у сумі 32,8 млн грн, з них 14,3 млн грн – обсяг коштів, яких не вистачає на зарплатню медичним працівникам, 18,5 млн грн – дефіцит коштів на зарплати освітянам.

Це, за словами Сергія Чернова, пов’язано з приєднанням до Лозівської міської ОТГ частини територій Лозівського району, а саме, включення з 01.01.2019 до мережі закладів Лозівської ОТГ закладів Лозівського району. А у формулу розрахунків субвенції зміни не внесені. Необхідно такий стан речей відкоригувати і ліквідувати незабезпеченість.

«Міський бюджет Лозівської міської ОТГ на 2019 рік сформовано з дотриманням Бюджетного та Податкового кодексів. Обсяг міського бюджету по власних доходах складає 365,8 млн грн.

Недостатність обсягу медичної і освітньої субвенції з державного бюджету у 2019 році (державні повноваження) в сумі 32,8 млн грн призводить до розбалансованості Лозівського міського бюджету», – сказано у листі обласної ради, направленого до Уряду та висловлено прохання привести субвенцію «у відповідність до фактичної потреби та вирішити питання щодо виділення додаткових коштів у розмірі 32,8 млн грн».

Нагадаємо.