Студенти Харківського вишу проходитимуть стажування за кордоном

Понад 200 студентів Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка мають можливість проходити практику та стажування за кордоном.

«Це Норвегія, Швейцарія, Німеччина, інші розвинені країни, де студенти працюють в сім’ях фермерів, на потужних виробництвах, у відомих корпораціях. Таким чином вони приїжджають додому з новим досвідом і новими знаннями», – зазначив ректор вузу Олександр Нанка.

За його словами, студенти і викладачі вишу постійно проходять стажування за кордоном. Єдиний стримуючий фактор при цьому – мовний бар’єр.

Одним із пріоритетних завдань є кадрове забезпечення навчально-виховного процесу в університеті. Серед науково-педагогічних працівників 77% мають наукові ступені.

Голова наглядової ради в Харківському національному технічному університеті сільського господарства ім. Петра Василенка та голова облради Сергій Чернов переконаний, що «в університеті зібрана професійна команда, у якій поєднані досвідчені працівники та креативна молодь. Слідкуємо, як університет у нелегких умовах для вищої школи міцно тримає свою позицію».

Довідково. В університеті викладають 300 осіб, вчиться – до 5 тисяч студентів, у тому числі 200 іноземців. На бакалаврат в 2019 році зараховано 900 осіб на очну форму навчання.

Нагадаємо.