Останні новини

Ідею про створення Академії держуправління розглядатимуть в ЄС

В Україні в ході конференції CORLEAP підтримали ідею організувати Академію державного управління для шести країн Східного партнерства.

Автор ідеї президент Української Асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

Сергій Чернов розповів журналістам: «Головна ідея, яку я пропонував на щорічній конференції CORLEAP, є східне партнерство. Ця ідея полягає в тому, щоб ми могли змогли залучити кращі практики з країн Європейського Союзу, по-друге, змогли використати досвід, який там накопичений багатьма десятиріччями, проводячи реформу децентралізації».

Ідея про створення Академії буде направлена як пропозиція до Європейського Союзу з тим, щоб розглянути і фінансову складову, тобто виділення коштів ЄС на навчання сучасних кадрів менеджерів публічної влади для органів місцевого самоврядування.

«Наше завдання охопити не тільки керівників. Цим навчанням  потрібно охопити усіх без виключення фахівців виконавчих апаратів, комітетів органів місцевого самоврядування: депутатів різних рівнів, громадських активістів, які хочуть долучатися до прийняття і реалізації рішень спільно з органами місцевого самоврядування. І чим ширше буде коло людей, до яких ми зможемо донести сучасні знання і кращі практики, тим швидше ми будемо рухатися в реалізації реформи децентралізації, і зможемо створити умови для ефективного управління по створенню спроможних громад України».

Нагадаємо.