За добу 22 повідомлення про порушення виборчого законодавства

На Харківщини за минулу добу поліцейські зареєстрували 22 повідомлення про порушення виборчого законодавства України.

Відповідні заяви надійшли до Слобідського, Київського, Московського, Балаклійського, Барвінківського, Близнюківського, Первомайського, Нововодалазького, Валківського, Лозівського та  Чугуївського відділів і відділень поліції.

Так, мешканець села Андріївка повідомив про те, що в Балаклійському, Первомайському, Барвінківському та Близнюківському районах невідомі розклеїли листівки з закликом голосувати за одного з кандидатів в депутати ВР України від політичної партії, до якої він не належить.

До Лозівського відділу поліції надійшла інформація про те, що в місті  Лозова невідомі облили червоною фарбою білборди з агітаційними матеріалами кандидата в депутати ВРУ.

Також громадяни повідомили про факти встановлення агітаційних наметів, виявлення буклетів та розповсюдження агітаційних матеріалів.

За даними відділу комунікації поліції Харківської області, всі заяви та звернення зареєстровані в Журналах єдиного обліку територіальних відділів та відділень поліції. Проводяться перевірки викладеної в заявах інформації.

Довідково. Всього з початку передвиборчої кампанії поліцією Харківщини зареєстровано 205 повідомлень про порушення Закону України «Про вибори народних депутатів України». Слідчими відкриті 20 кримінальних проваджень.

Нагадаємо.