Харківські боксери перемогли на чемпіонаті України

У Маріуполі збірна команда Харківської області завоювала шість медалей і виграла командний залік.

У харківському фіналі вагової категорії до 63 кг зустрілися Юрій Шестак та Ярослав Харциз.

За всіма п’ятьма суддівськими записками з однаковим рахунком 30:27 переміг Шестак. Раніше ці боксери виступали в різних категоріях, але в зв’язку з «ваговою» реформою в боксі (замість десяти – вісім), на нинішньому чемпіонаті країни харків’яни боксували один проти одного.

У ще одній харківської битві за «золото» Сергій Горсков виявився сильнішим Роберта Мартона. Всі рефері віддали перевагу майбутньому чемпіону, але з різним рахунком – від 29:28 до 30:27.

Третє «срібло» харківській делегації приніс Максим Коц, який в головному поєдинку номінації до 81 кг одноголосним рішенням поступився Степану Грекулу з Чернівців.

Важкоатлет Рамазан Муслимов закінчив виступ в півфіналі з бронзовою медаллю.

Зібравши колекцію з двох золотих, трьох срібних і бронзової нагороди, збірна Харківської області виграла командний залік.