Останні новини

Харківська обласна рада готова провести позачергову сесію

У Будинку рад відбулося засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області.

Згідно оприлюдненим даним, на Харківщині зареєстровано 32 випадки підозри на захворювання COVID-19, один випадок підтверджений.

Наразі на Харківщині затверджено мережу спеціалізованих закладів охорони здоров’я для госпіталізації пацієнтів з COVID-19. В області розгорнуто 885 ліжок для надання медичної допомоги «першої хвилі» пацієнтам з коронавірусною хворобою.

Під час обговорення можливих додаткових заходів щодо протидії поширенню коронавірусу, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов заявив, що обласна рада готова організувати позачергову сесію для прийняття невідкладних рішень.

«В Харківській обласній раді опрацьовані механізми, щоб за необхідності провести пленарне засідання позачергової сесії в онлайн режимі. Для цього заведені проєкти рішень про зміни до Регламенту та Положення про постійні комісії, з ними можна ознайомитися на офіційному сайті обласної ради. Технічні можливості також дозволяють працювати у такому форматі. Депутатам про це відомо, з ними встановлено зворотній зв’язок».

Голова обласної ради звернувся до представників санітарних установ з проханням стосовно роботи відповідних лабораторій та надання оперативної інформації.

«Дуже важливо, щоб терміни були скорочені, а люди були упевнені, що вони можуть пройти тестування та оперативно отримати результат».

Сергій Чернов також зазначив, що депутати обласної ради в округах беруть активну участь у допомозі медичним установам, співпрацюючи з органами виконавчої влади.

Нагадаємо.