Останні новини

За порушення правил дотримання карантину складено 244 адмінпротоколи

Більшість протоколів складено у відношенні правопорушників, які перебували в громадських місцях без засобів індивідуального захисту. 11 фактів за минулу добу.

Крім того, у Немишлянському районі Харкова і Первомайському районі області приймали відвідувачів заклади з продажу пива.

Продовжували свою роботу торгові точки в Основ’янському  і Холодногірському районах. Ще один мешканець Лозівського району порушив правила самоізоляції після повернення з-за кордону.

Загалом з боку працівників підприємств, установ, організацій та інших осіб, які здійснювали торгівлю, поліцейські зафіксували 139 правопорушень. 73 адміністративних протоколів складено на керівників торгових закладів та установ харчування, 9 – відносно перевізників, 11 – на керівників підприємств, установ, організацій, 9 – відносно громадян за порушення карантинних правил щодо самоізоляції.

В усіх випадках відносно порушників поліцейські склали протоколи за ч. 1 ст. 44-3 (порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Санкцією статті передбачено штраф для громадян – від 17 до 34 тисяч гривень і для посадових осіб – від 34 до 170 тисяч гривень.

Рішення про накладення адміністративних стягнень на порушників прийматиме суд.

Нагадаємо.