Харківщина та Азербайджанська Республіка обговорюють спільні проєкти

За ініціативою Почесного консула Азербайджанської Республіки у місті Харків Афгана Салманова напередодні 29 річниці Незалежності України відбулася відеоконференція, присвячена питанням співробітництва між двома країнами.

Учасники заходу – представники місцевого самоврядування, науковці, економісти, парламентарі, а також депутати Міллі Меджлісу Азербайджану.

Харківський регіон представляв перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, депутат облради Микола Тітов.

Він розповів про перспективи адміністративно-територіальної реформи в Україні після місцевих виборів 25 жовтня, коли буде повністю змінено базовий та субрегіональний рівні управління.

Також Микола Тітов висловив запевнення у тому, що Харківська область, як край студентства та промисловості, залишається привабливим для азербайджанських абітурієнтів та інвесторів.

Нагадаємо, наприкінці липня очільник обласної ради Сергій Чернов з Надзвичайним і Повноважним Послом Азербайджанської Республіки в Україні Ельмірою Ахундовою, Почесним консулом Азербайджанської Республіки у м.Харків Афганом Салмановим.

Голова облради тоді констатував зростання обсягу товарообігу між Харківщиною і Азербайджанською Республікою: у 2019-му, порівняно з 2017-2018 роками, товарообіг збільшився на 8%; за перше півріччя 2020 року маємо додаткову динаміку – плюс 30%.

Сергій Чернов також запропонував розширювати взаємодію між країнами, впроваджуючи міжрегіональну співпрацю.

Нагадаємо.