Ремонтники відновили 51 кілометр дорожного покриття на Харківщині

Мова йде про напрям Мерефа – Лозова – Павлоград.  Відповідну інформацію озвучив заступник начальника з розвитку доріг САД у Харківській області Сергій Пляка.

В ході брифінгу також стало відомо: «З 76 запланованих кілометрів ми відновили 51. Нове покриття вкладаємо на ділянці в Лозівському районі, сьогодні плануємо розпочати роботи на ділянці в селищі Краснопавлівка, а за цим населеним пунктом вже готується основа під вкладання нового асфальтобетону. Роботи йдуть планово», – сказав Сергій Пляка.

Також тривають роботи на 4 штучних спорудах, які розташовані на дорозі Мерефа – Лозова – Павлоград. «Ми плануємо завершити роботи на штучних спорудах наприкінці вересня».

Цього року розпочали відновлювати пішохідні доріжки на містку через річку Лопань у районі окружної дороги. Тут демонтували старі тротуарні блоки, тривають підготовчі роботи до бетонування.

Директор ДП «Дороги Харківщини» Ігор Турченко повідомив, що тривають роботи з поточного і капітального ремонту на дорогах місцевого значення.

Крім того триває ремонт моста через Сіверський Донець (у Андріївці Балаклійського району).

«Підрядник повністю провів демонтаж правої частини цього мосту. Фахівці працюють цілодобово та без вихідних. Зараз демонтують балки, з понеділка будуть завезені нові та почнеться їх монтаж», – сказав Ігор Турченко.

Також планується продовжувати роботи на дорогах Дергачі – П’ятихатки, Черкаські Тишки, Харків – Липці – Борисівка.

Нагадаємо план реалізації будівництва та ремонту доріг на Харківщині у 2019 році обговорили ще у березні в ході загальних зборів Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області під головуванням президента Асоціації Сергія Чернова.

Нещодавно голова  голова Харківської обласної ради Сергій Чернов ознайомився з процесом відновлення автошляхів у Красноградському районі.

У селі Піщанка на Красноградщині дорога, яка 15 років не ремонтувалася, наразі отримала нове покриття.

Для реконструкції ділянки на вулицях  Першотравневій та Центральній з обласного бюджету спрямовано 4,7 млн.

«З обласного бюджету на дорожню інфраструктуру Красноградщини протягом 2019 року було виділено 13 млн грн. Зокрема, у незадовільному стані було поверхневе покриття дороги у селі Піщанка й зараз ведуться роботи з його відновлення – це ділянка, яка є сполученням між дитсадком і школою», – зазначив Сергій Чернов.

За словами дорожників, тут використовується безвідходне виробництво: знятий шар старого асфальту буде направлений на зміцнення узбіччя.

Довідково. За результатами останнього пленарного засідання сесії облради, збільшилося фінансування на реконструкцію та ремонт автодоріг у Харківській області на суму 10 млн  210 тис. грн, з них: на поточний середній та дрібний ремонт та експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення направлять 3 млн 438 тис.грн; на будівництво, капітальний ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення – 6 млн 771 тис. грн.

Нагадаємо.