Голові Харківської обласної ради вручили підозру в отриманні хабара

4 серпня голові Харківської обласної ради Артуру Товмасяну повідомили підозру в одержанні хабара у 1,05 мільйона гривень.

Як повідомили у НАБУ, підозру очільнику облради вручив прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури за дорученням в.о. Генерального прокурора спільно з детективами НАБУ. Дії посадовця кваліфіковані за ч. 4 ст. 368 КК України («Одержання неправомірної вигоди в особливо великому розмірі службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище, за попередньою змовою групою осіб, поєднаному з вимаганням неправомірної вигоди»).

Вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

За версією слідства, на початку 2021 року голова Харківської обласної ради у змові зі своїм заступником вимагав та одержав неправомірну вигоду у 1,05 млн грн за залишення на займаній посаді керівника обласного комунального підприємства, засновником якого є Харківська обласна рада.

За інформацією НАБУ, впродовж першого півріччя 2021 року посадовці отримали вказану суму коштів чотирма траншами, у тому числі за посередництва спільника адвоката.

Нагадаємо.