Депутатська група «Довіряй ділам!» стане найбільшою у Харківській обласній раді

У Харківській  обласній раді створено депутатську групу «Довіряй ділам!», до якої увійшли 50 депутатів з трьох фракцій – Відродження, Опозиційний блок, Наш край.

Групу очолив Олег Кратуманов.

Депутатська група «Довіряй ділам!» ставить собі за мету:

  • відстоювання інтересів регіону та всіх його мешканців;
  • створення сприятливих умов для розвитку територій;
  • становлення діалогу між владою, громадськістю та бізнесом;
  • запобігання дестабілізації у суспільному житті та недопущення економічної стагнації в одному з найбільших та найважливіших регіонів України;
  • відновлення сталого зростання та повернення Харківщині реального статусу лідера соціально-економічного розвитку серед областей України.

Також пріоритетом діяльності депутатської групи визначено сприяння впровадженню нагальних реформ – передовсім, децентралізації – на території області.

У депутатській групі «Довіряй ділам!» переконані, що успіх та ефективність прогресивних перетворень буде лише за умови широкого суспільного консенсусу та взаємодії усіх гілок і рівнів влади.

Депутати готові до конструктивного діалогу та співпраці з обласною державною адміністрацією, місцевими радами Харківщини та прагнуть консолідації місцевого самоврядування та виконавчої влади у питаннях регіонального розвитку.

«Депутати, які представляють різні фракції та виступають від імені громад з усієї Харківщини, об’єдналися у групі «Довіряй ділам!» заради єдиної мети – зробити все, щоб Харківщина стала успішною та стабільною. Ми маємо чітке бачення своїх задач та знаємо шляхи їх розв’язання.  Ми відкриті до співпраці з усіма депутатами Харківської обласної ради та органами місцевого самоврядування, виконавчої влади і громадськими організаціями на благо Слобожанщини», – говорить керівник депутатської групи «Довіряй ділам!» Олег Каратуманов.